מעוניינים ביעוץ מקצועי? הגעתם למקום הנכון

מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  גישור גירושין – מה זה?

  זוגות אשר קיבלו את ההחלטה לפרק את התא המשפחתי ולהיפרד זקוקים לכלים הנכונים והטובים ביותר שיעזרו להם להשלים את התהליך בצורה נכונה וטובה. פנייה להליך של גישור גירושין הוא חשוב מאוד בכל הליך גירושין באשר הוא, ועל אחת כמה וכמה כאשר מעורבים בתמונה ילדים אשר עשויים לספוג את השלכות ה"מלחמה" שבין הוריהם.

  אם ניסיתם להתמודד עם משבר בזוגיות, הענקתם לעצמכם את ההזדמנות לשקם ולבסוף קיבלתם את ההחלטה שאין פתרון שיאפשר לכם להישאר יחד, זוהי החלטה לגיטימית שמחייבת אתכם לפעול כעת בזהירות רבה ככל האפשר, גם לטובתכם וגם לטובת הילדים – ובעיקר בשבילם.

  איך מתנהל תהליך גישור?

  באופן כללי, תהליך גישור מסייע לבני הזוג להתמודד עם סכסוכים ולהגיע להבנות ולהסכמות באשר לנושאים שבהם קיימת אי הסכמה. המטרה העיקרית שמנחה את המגשר ואת הצדדים הלוקחים חלק בתהליך הגישור היא לאתר פתרונות אפשריים כדי לחסוך את ההגעה לדיון בבית המשפט.

  רק גורם חיצוני נטרלי הוא זה אשר נדרש לעיתים קרובות לסייע לבני הזוג הנפרדים בהתמודדות עם המחלוקות. מגשר זה, שנבחר ואושר על ידי שני הצדדים, מקבל לידיו את האחריות לנסות ולייצר שיחה משותפת שבה יבינו הצדדים את האינטרסים האישיים והמשפטיים שלהם ושל הצד השני, יזהו נקודות משיקות ויגיעו להבנות אשר יעוגנו בסופו של תהליך ביצירת מסגרת משפטית מחייבת.

  נפגשים יחד – ובנפרד

  בני זוג שניסו לשקם את מערכת היחסים שלהם ובחרו להתגרש בעקבות משבר בזוגיות או מכל סיבה שהיא, מתבקשים היום על פי חוק לפנות להליך של גישור גירושין טרם חתימה על הסכם גירושין.

  מרגע שנבחר המגשר (שהוא – כאמור – גורם המקובל על שני בני הזוג) יתקיימו מספר מפגשים כאשר לחלקם יוזמנו שני בני הזוג יחד, ובחלקם הם ייפגשו עם המגשר בנפרד. השתתפות כנה ופעילה בתהליך, שיתוף המגשר והצד השני במטרות וביעדים, בצרכים וברצונות, ויכולת הקשבה מתוך רצון אמיתי להגיע לפתרון ולחסוך תהליך קשה וכואב שעשוי לפגוע גם בילדים המעורבים בתמונה, כל אלה יבטיחו הצלחה בתהליך והגעה להסכם גירושין סופי שמקובל על כולם ובעיקר מהווה פשרה בין כל האינטרסים והרצונות של הצדדים, תוך דאגה לאינטרסים של הילדים.

  מי הוא המגשר?

  חשוב לזהות כי האדם שייבחר לתפקיד המגשר אינו שופט או דיין, וגם איננו בורר. משום כך אין לצפות שהמגשר יהיה גורם בעל הסמכות לקבוע באיזה צד נמצא הצדק או מי ראוי לקבל מה. המגשר פועל כדי לסייע לשני הצדדים למצוא את הפתרון המתאים ביותר עבורם, תוך התייחסות והקשבה זה לזו, מתוך הבנה משותפת, מתוך הסכמה ומתוך רצון להגיע להסכם גירושין שהוא מכבד ומכובד.

  תהליך שכזה הוא ללא ספק מורכב, הן ברמה הרגשית והן ברמה המשפטית, מה שמחייב את המגשר להפגין רגישות רבה לשני הצדדים וכן עשוי לדרוש מפגשים מרובים שיסייעו לצדדים לדבר ולהקשיב, להציע ולהגיע לפתרון רלוונטי. אז נכון, גישור גירושין הוא היום בגדר חובה, על פי חוק, אבל יש לכך סיבה טובה מאוד. הליך גירושין יכול להיות מכוער למדי ככל ששני הצדדים ממשיכים להחזיק איבה האחד כלפי השניה, איבה שעשויה להוביל לפעולות שיסבו לשני הצדדים נזק רב.

  הליך של גישור נועד כדי לצמצם את הנזקים ולאפשר לשני בני הזוג לפעול בחוכמה ובזהירות, ולהימנע מקרבות יקרים שיביאו לא רק לעלויות גבוהות מאוד אלא למתחים ולכעסים לא רק על בני הזוג, אלא גם על ילדיהם. אם קיבלתם את ההחלטה לפרק את החבילה אתם עדיין יכולים לעשות את זה באופן שקול וזהיר, עם מינימום נזק משני.

  * למאמר אודות החוק החדש – גישרו גירושין חובה: לחצו כאן

  לייעוץ/שאלה/התלבטות שלכם הנוגעת לגירושין – פנו עכשיו באמצעות טופס יצירת הקשר בצד ימין למעלה או בטלפון : 03-5608877, 052-4545555 – ונשמח לעמוד לשירותכם.

  מעוניינים ביעוץ מקצועי? הגעתם למקום הנכון

  מלאו פרטים ונחזור בהקדם

   המלצות מלקוחות

   המלצה 1

   טיפול מעולה. נאמנות ומסירות מכל הלב. אכפתיות בקיצור רמה גבוהה ושירות מעולה ומהיר.
   https://family-online.co.il/wp-content/uploads/2019/11/pic-profile.png

   המלצה 2

   השירות והזמינות של בתיה הכי טובים שיש!!! הצילה לי את החיים!!! החזירה לי את הילדים לאחר נתק של שנה וחצי !!!תותחית!!! מומלצת בחום ואהבה!!!
   https://family-online.co.il/wp-content/uploads/2019/11/pen.jpg

   המלצה 3

   ההתעקשות של בתיה לעמוד בהסכם ששומר על הילדים שלנו הייתה שווה את כל הדרך. אני לא יכול לתאר עד כמה עזרת לנו למצוא את הדרך לגירושים שלווים מבלי להיגרר לקרבות בבית המשפט. הסדרי המשמורת שהגענו אליהם מבטיחים את קיומה של מערכת יחסים עם הילדים. תודה על כל מה שעשית ועל זה שלא וויתרת על העתיד שלי ושל הילדים שלי!
   https://family-online.co.il/wp-content/uploads/2019/11/two-boys-sitting-on-bench-wearing-hats-and-long-sleeved-1619706.jpg

   המלצה 4

   עו"ד בתיה אשורי ליוותה את משפחתנו במהלך רכישתה של דירה חדשה. אין לתאר עד כמה הליווי והייעוץ המשפטי עזר בניסוח חוזה אשר שמר על האינטרסים שלנו והביא להשלמת העסקה המשתלמת ביותר בעבורנו.
   https://family-online.co.il/wp-content/uploads/2019/11/contract-3031680_1280.jpg

   גירושין נוספים

   ייפוי כוח מתמשך

   זוגות אשר קיבלו את ההחלטה לפרק את התא המשפחתי ולהיפרד זקוקים לכלים הנכונים והטובים ביותר שיעזרו להם להשלים את התהליך בצורה נכונה וטובה. פנייה להליך של גישור גירושין הוא חשוב מאוד ב...
   קרא עוד

   תביעה לשינוי משמורת על ילדים

   זוגות אשר קיבלו את ההחלטה לפרק את התא המשפחתי ולהיפרד זקוקים לכלים הנכונים והטובים ביותר שיעזרו להם להשלים את התהליך בצורה נכונה וטובה. פנייה להליך של גישור גירושין הוא חשוב מאוד ב...
   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים בית תוכנה לקידום אתרים