מעוניינים ביעוץ מקצועי? הגעתם למקום הנכון

מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  אודות עו”ד בתיה אשורי

  דיני משפחה

  • טיפול מלא בכל סוגי ההסכמים, לרבות הסכמי טרום-נישואין, הסכמי ממון, הסכמים לחיים משותפים, גירושין וכדומה.
  • ליווי במעמד אישי, מפתיחת התיק עד דיונים וסוגיות הנוגעות בחלוקת רכוש, ביחסי ממון , במזונות אישה ומזונות ילדים, במשמורת, הסדרי ראיה, ייצוג נשים וגברים בבית דין רבני ובבית המשפט לענייני משפחה.

  עו"ד אשורי פועלת בשיתוף מלא עם מגשרת מוסמכת, המסייעת לזוגות המעוניינים לפתוח בהליכי גישור לגירושין ולהנהיג גישה של "גירושין בשיתוף פעולה" לצד עבודה עם פסיכולוגית, המתמחה בליווי משפחות בהליכי גירושין, כדי לספק מענה לצרכים רגשיים, לדילמות ולפחדים העולים מעל פני השטח בעת פירוק התא המשפחתי.

  דיני ירושה

  • טיפול מלא בהכנה, במימוש ובהוצאה לפועל של צוואות וניהול התנגדויות לקיום צוואות.
  • ייעוץ מקדים והכנת צוואות, טיפול בקבלת צווי ירושה וצווי קיום צוואה אצל רשם הירושה, טיפול בהתנגדויות לצוואה, שמירת העתק צוואה. למשרד מומחיות מיוחדת ועתירת הצלחות בתחום צוואות וירושות.

  עו"ד בתיה אשורי פועלת כדי להתאים את הצוואה לדרישותיו ולרצונותיו של המוריש כדי שבמקרה של סייג או התנגדות תעמוד הצוואה במבחן התוצאה, וברגע האמת תבטיח את מימוש רצונו של המוריש, בכבוד ומכוח החוק בבית המשפט. הבנה מלאה בחוקי מס מאפשרת לעו"ד אשורי לייעץ ייעוץ מקדים בכל הנוגע לעדיפות חלוקת הרכוש לפני כתיבת הצוואה.

  מקרקעין

  • ייעוץ, הכוונה וביצוע עסקאות מקרקעין במגזר הפרטי והציבורי.
  • חוזי מכירה, השכרה ורכישה של דירות, חנויות, מגרשים ונכסים, הסכמי שיתוף ופירוק, דירות מקבלן, דירות יד שנייה, עסקאות קומבינציה וקבוצות רכישה.
  • תכנוני מס. ייעוץ וליווי מקיף בכל הנוגע לסוגיות מיסוי מקרקעין. תכנון מס בעת מכירה או רכישה של נכסים, אופן דיווח, מתי וכיצד לבקש פטור ממס, ייעוץ בתכנון מס במקרה של ריבוי נכסים וכדומה. טיפול אישי ופרטני במקרים ייחודיים ובסוגיות מס סבוכות.
  • ביצוע בדיקות רכישה, טיפול ואשרור מלא מול הרשויות המקומיות, חריגות בנייה, איתור קנסות ועיקולים על הנכס, ובכלל זה פעולות להשבחת הנכס ולהעלאת שוויו.

  עו"ד אשורי מסייעת לכם בהליך הרכישה/מכירה מא' ועד ת'.

  "שקיפות מלאה לאורך כל הדרך, חשיבה אחרת, העזה ורצון להילחם ולהשיג בעבור הלקוח הם אבני הדרך שבנו את המוניטין שלי. אשמח להעמיד את כישוריי ולסייע לך לנצח!".

  הייצוג המשפטי נעשה בשיתוף ובשקיפות מלאה מול לקוחותינו, ואנו זמינים לתת מענה בכל עת, לכל שאלה, סוגיה או בקשה שלכם בתחומי התמחותינו.

  פנו עכשיו באמצעות טופס יצירת הקשר בצד ימין למעלה או בטלפון : 03-5608877, 052-4545555 –  ונשמח לעמוד לשירותכם.

  אני כאן בשבילכם

  עו"ד בתיה אשורי מעניקה ייעוץ, ייצוג וליווי משפטי בתחומים שונים, זאת לרבות דיני משפחה, ירושות, מקרקעין ואף שירותי נוטריון. בתיה שמה דגש על ליווי צמוד של כל לקוחותיה ואיתור של אסטרטגיות הפעולה היעילות בהתאמה מדויקת לצרכיו של כל אדם.
  01

  יחס אישי וזמינות

  שירותיו של המשרד יהיו זמינים לכם בכל עת, זאת תוך הקפדה על הענקת יחס אישי בעבור כל אדם והתמקדות במציאת הפתרונות הנחוצים לו בכל עת לכל סוגיה או בקשה בתחומי ההתמחות של המשרד.
  02

  טיפול מסור בכל הקשור לתיק

  כל לקוח יוכל לקבל את המענה האישי והטיפול המסור בבקשותיו לצד תמיכה מדויקת ומקצועית בכל שלב.
  03

  טיפול אינדיוידואלי

  משרדה של בתיה אשורי יעמיד לרשותכם את כישוריו וניסיונו הנרחב, זאת תוך התאמת הטיפול והייצוג המשפטי באופן אינדיבידואלי לכל צורך או בקשה של הלקוח.

  מעוניינים ביעוץ מקצועי? הגעתם למקום הנכון

  מלאו פרטים ונחזור בהקדם

   1

   ייצוג משפטי מקצועי בתחומים שונים

   שירותיה של עו"ד בתיה אשורי מבטיחים טיפול מקצועי, יסודי ויצירתי כמענה המשפטי הנכון בעבור מגוון רחב של תחומים. זאת לרבות בתחום הגירושין על כל היבטיו, צוואות וירושות, ידועים בציבור, משמורת ילדים, מזונות ילדים, הסכמים במשפחה, חלוקת רכוש ועוד. הייצוג המשפטי אשר מוענק על ידי המשרד נעשה בשיתוף ובשקיפות מלאה אל מול לקוחותינו. זאת מתוך מטרה לספק לכל לקוח את הליווי והייצוג המשפטי שיבטיח לו שקט נפשי ואת השגתה של התוצאה הרצויה עליו.
   2

   20 שנים של הצלחה בייצוג וליווי מקצועי

   עו"ד בתיה אשורי מחזיקה בשני עשורים של ניסיון עשיר בתחום דיני המשפחה, הירושה והמקרקעין. משרדנו מקפיד על הענקתו של יחס אישי וליווי צמוד ומקצועי של לכל לקוח, זאת תוך איתור אסטרטגיות מנצחות ששומרות על האינטרס של כל לקוח ולקוח בצורה מדויקת. במרוצת השנים המשרד רכש ידע נרחב וניסיון רב בתחומי עיסוקו וישמח להעמיד את כישוריו לרשותכם בכל עת. נעניק את הטיפול המקצועי, היסודי והמעמיק בכל מקרה לגופו, זאת תוך שקיפות מלאה ושיתוף הלקוח בתהליך.
   בית תוכנה לקידום אתרים בית תוכנה לקידום אתרים