מעוניינים ביעוץ מקצועי? הגעתם למקום הנכון

מלאו פרטים ונחזור בהקדם

  גירושין

  על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מדי שנה מתגרשים בישראל כ-10,000 זוגות. מדובר ב-10,000 זוגות אשר מגלים כי הפרידה זה מזו (או זו מזה) איננה עניין פשוט. הליכי גירושין בישראל הינם הליכים משפטיים מורכבים אשר מושפעים מגורמים רבים. מלבד הליך הגירושין ומתן הגט, כרוכים בהליכי הגירושין נושאים נוספים כגון משמורת הילדים והסדרי ראייה, חלוקת הרכוש המשותף – חוק יחסי ממון, מזונות הילדים, מזונות האישה,צווי הגנה ועוד.

  בישראל, פועלות שתי ערכאות משפטיות אשר עוסקות בדיני המשפחה – בית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני. חרף העובדה כי שתי הערכאות הללו כפופות למערכת המשפט הישראלית, ישנם פערים תפיסתיים עמוקים ביניהן. פערים אלו מתבטאים לא אחת בהבדלים מהותיים בפסיקות השונות. אי לכך, במידה ואתם חשים כי הליכי הגירושין מתקרבים גם אליכם, ישנה חשיבות רבה להתייעצות עם עורכי דין המתמחים בתחום.

  סיום קשר בין בני זוג נשואים בישראל יכול להיות באמצעות הסכם גירושין ו\או במסגרת הליכים משפטיים. מיותר לציין כי ככל שהליך הגירושין נעשה על דרך ההסכמה, נחסכים מבני הזוג זמן רב וכסף. עם זאת, לעיתים המחלוקות בין הצדדים הינן כה גדולות עד אשר לא ניתן לגשר עליהם ויש לפנות לערכאות המשפטיות. כך או כך, אנשים רבים אינם יודעים את זכויותיהם המלאות בעת הגירושין, ואנשים רבים עוד יותר אינם מודעים לחובותיהם.

  גירושין הם אינם סוף העולם. נהפוך הוא, לעיתים מביאים עימם הגירושין בשורה של חופש והגשמה עצמית. עם זאת, גירושין אשר אינם מנוהלים כהלכה עלולים להסתיים במפח נפש ונזקים כלכליים משמעותיים. במילים אחרות, הליכי גירושין הינם הליכים מורכבים אשר לתוצאותיהם יכולות להיות השלכות הרות גורל על הצדדים. כמו כן, כל מקרה הינו שונה וכל זוגיות נבחנת לגופה. אי לכך, במידה ואתם עומדים בפני הליכי גירושין, השתדלו להימנע מלקבל עצות מחברים ואנשים אשר "עברו את זה בעבר", ופנו בהקדם לקבלת ייעוץ משפטי.

  עורכי דין לענייני משפחה, המתמחים בתחום יכולים לסייע לכם לברור את צעדיכם וללוות אתכם לאורך הדרך.

  לייעוץ/שאלה/התלבטות שלכם הנוגעת לגירושין – פנו עכשיו באמצעות טופס יצירת הקשר בצד ימין למעלה או בטלפון : 03-5608877, 052-4545555 – ונשמח לעמוד לשירותכם.

  קראו עוד בתחום:

  עיכוב יציאה מהארץ

  מתי יוציא בית המשפט צו עיכוב יציאה מהארץ? האם אפשר לבקש צו זה גם במסגרת מזונות? מהו תוקפו של צו עיכוב יציאה מהארץ?

  דמי שימוש ראויים

  מהם דמי שימוש ראויים? האם הצד אשר נותר לגור בדירה המשותפת ישלם דמי שכירות לצד אשר עזב את הבית? האם אפשר לגבות דמי שימוש ראויים בין בני משפחה?

  צו הגנה בגין אלימות במשפחה

  צו הגנה בעקבות אלימות במשפחה, האומנם? אימתי יינתן צו הגנה בין בני משפחה?

  הסכם גירושין

  מהו הסכם גירושין? מהם המחלוקות אשר אפשר לגשר עליהן בהסכם גירושין? כיצד עורכים הסכם גירושין? האם יש להביאו לאישור בית המשפט?

  תביעה לשלום בית

  מהי תביעה לשלום בית? כיצד מגישים תביעה לשלום בית ולאיזו ערכאה יש להגישה? מהי משמעות תביעה זו בהליכי גירושין?

  גירושין ללא הסכמה – תביעת גירושין

  מהם גירושין ללא הסכמה? מהן עילות גירושין ללא הסכמה? כיצד ניתן להתגרש ללא הסכמה, הן מצד הגבר והן מצד האישה?

  נישואים אזרחיים

  מהם נישואין אזרחיים? כיצד מקבלת מערכת המשפט הישראלית בני זוג אשר נישאו בנישואין אזרחיים?

  בגידה וגירושין

  מהי משמעות הבגידה בהליכי גירושין? האם בגידה יכולה להשפיע על מזונות האישה או על חלוקת הרכוש? האם בגידה עלולה להשפיע על ילדי בני הזוג?

  בית המשפט לענייני משפחה – פתיחת תיק תביעה וניהולו

  בית המשפט לענייני משפחה הוא ערכאה משפטית ייחודית אשר נהנית מסמכות לדיון בסוגיות משפטיות בין בני משפחה בישראל…

  בית הדין הרבני

  מהו בית הדין הרבני? מהן סמכויותיו הייחודיות של בית הדין הרבני?

  סרבנות גט

  סרבנות גט, מהי? כיצד מתמודדים עם סרבן גט? האם גם אישה יכולה להיות סרבנית גט?

  מזונות אישה

  מהי תביעה למזונות אישה? כיצד מגישים תביעה למזונות אישה ואימתי?

  שלילת מזונות אישה, האמנם?

  האם אפשר לטעון לשלילת מזונות אישה בגין התנהגותה של האישה? האם שלילת מזונות אישה אפשרית כאשר האישה מתפרנסת בכבוד?

  אלימות במשפחה

  מהי אלימות במשפחה? כיצד ניתן להתמודד עם אלימות בין בני משפחה? מהן ההגנות אשר מעניק בית המשפט במקרים אלו?

  מרוץ הסמכויות, מהו?

  מהו מירוץ הסמכויות? מהי המשמעות של דיונים בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה?

  פיצויים כספיים בגין סרבנות גט

  לאחרונה, נקבע כי ניתן לתבוע סרבני גט בפיצויים אזרחיים ואף נפסקו במס' מקרים פיצויים כנגד סרבני גט

  סעדים זמניים בהליכי גירושין

  בענייני גירושין, עומדות לזכותו של כל אחד מהצדדים לבקש סעדים זמניים מבית המשפט, בד"כ במסגרת תביעת הגירושין. סעדים אלו נועדו, על פי רוב, למנוע שינוי במצב הכלכלי המשפחתי, ולהבטיח את מזונותיהם של האישה והילדים.

  מעשה כיעור, מהו?

  מעשה כיעור מצד האישה בא לידי ביטוי במכלול של התנהגויות מטעמה שיש בהם כדי להעלות חשד לבגידה מצד האישה.

  אלימות במשפחה – תלונות שווא

  בישראל, התפתחה תופעה של נשים אשר מנצלות את "רגישות" החוק לאלימות במשפחה, ומגישות תלונות שווא כנגד בני זוגן. כיצד מתמודדים עם תלונות שווא?

  כל מה שצריך לדעת על מזונות אישה

  הדין העברי קובע כי בעל יהודי חייב במזונות אשתו. האישה אינה חייבת במזונות בעלה, כלומר- החיוב ההלכתי הוא תלוי מגדר. להלן העקרונות המנחים במזונות אישה

  בקשה ליישוב סכסוך

  בקשה ליישוב סכסוך הינה הליך אשר קיים בבית המשפט לענייני משפחה ובמסגרתו האישה\הבעל יכולים לפנות לבית המשפט, בטרם הגשת התביעות, ולבקש ממנו לסייע להם להביא את הסכסוך ביניהם לכדי סיום בהסכמה

  גישור גירושין – מה זה ?

  תהליך גישור מסייע לבני הזוג להתמודד עם סכסוכים ולהגיע להבנות ולהסכמות באשר לנושאים שבהם קיימת אי הסכמה. המטרה העיקרית שמנחה את המגשר ואת הצדדים הלוקחים חלק בתהליך הגישור היא לאתר פתרונות אפשריים כדי לחסוך את ההגעה לדיון בבית המשפט

  איפה כדאי לפתוח תיק גירושין?

  קיומן של שתי מערכות משפט, בית הדין לענייני משפחה ובית הדין הרבני, שעוסקות שתיהן בתיקי גירושין, מקשה פעמים רבות על ההחלטה מה יהיה הצעד האסטרטגי הנכון יותר לתובע, בן הזוג שפותח את התיק.

  5 טיפים לפתיחת תיק בבית המשפט לענייני משפחה

  מעוניינים לפתוח תיק בבי המשפט לענייני משפחה? לפניכם חמישה טיפים כיצד לעשות זאת, בצירוף המלצות מעשיות.

  אישה מורדת – בית הדין הרבני

  לפי ההלכה היהודית, אשה מורדת מוגדרת ככזו לאחר שנטען שהיא מסרבת לקיים יחסי אישות עם בעלה. מה אומר החוק ומהן המשמעויות המשפטיות לגבי אשה מורדת?

  ישוב סכסוך במשפחה (גישור גירושין חובה) – הדין החדש

  חוק הסדר התדיינות בסכסוכי משפחה הוא סוג של מהפיכה בכל הנוגע לסכסוכים בין בני זוג. הליך זה הוא בגדר פריצת דרך של ממש בכל הנוגע לסכסוכי משפחה, ויש לו משמעות גדולה גם בנוגע להשלכות של גירושים וסכסוכים בין בני זוג על ילדיהם.

  סמכות מקומית של בית המשפט לענייני משפחה

  בדיני משפחה, דיני הסמכות המקומית שונים במעט מהדין האזרחי הכללי, היות והם גם מותאמים לתחום דיני המשפחה, שמטבעו הוא מיוחד ורגיש יותר.

  מעוניינים ביעוץ מקצועי? הגעתם למקום הנכון

  מלאו פרטים ונחזור בהקדם

   המלצות מלקוחות

   המלצה 1

   טיפול מעולה. נאמנות ומסירות מכל הלב. אכפתיות בקיצור רמה גבוהה ושירות מעולה ומהיר.
   https://family-online.co.il/wp-content/uploads/2019/11/pic-profile.png

   המלצה 2

   השירות והזמינות של בתיה הכי טובים שיש!!! הצילה לי את החיים!!! החזירה לי את הילדים לאחר נתק של שנה וחצי !!!תותחית!!! מומלצת בחום ואהבה!!!
   https://family-online.co.il/wp-content/uploads/2019/11/pen.jpg

   המלצה 3

   ההתעקשות של בתיה לעמוד בהסכם ששומר על הילדים שלנו הייתה שווה את כל הדרך. אני לא יכול לתאר עד כמה עזרת לנו למצוא את הדרך לגירושים שלווים מבלי להיגרר לקרבות בבית המשפט. הסדרי המשמורת שהגענו אליהם מבטיחים את קיומה של מערכת יחסים עם הילדים. תודה על כל מה שעשית ועל זה שלא וויתרת על העתיד שלי ושל הילדים שלי!
   https://family-online.co.il/wp-content/uploads/2019/11/two-boys-sitting-on-bench-wearing-hats-and-long-sleeved-1619706.jpg

   המלצה 4

   עו"ד בתיה אשורי ליוותה את משפחתנו במהלך רכישתה של דירה חדשה. אין לתאר עד כמה הליווי והייעוץ המשפטי עזר בניסוח חוזה אשר שמר על האינטרסים שלנו והביא להשלמת העסקה המשתלמת ביותר בעבורנו.
   https://family-online.co.il/wp-content/uploads/2019/11/contract-3031680_1280.jpg

   גירושין נוספים

   ידועים בציבור

   על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מדי שנה מתגרשים בישראל כ-10,000 זוגות. מדובר ב-10,000 זוגות אשר מגלים כי הפרידה זה מזו (או זו מזה) איננה עניין פשוט. הליכי גירושין בישראל הינם...
   קרא עוד

   משמורת

   על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מדי שנה מתגרשים בישראל כ-10,000 זוגות. מדובר ב-10,000 זוגות אשר מגלים כי הפרידה זה מזו (או זו מזה) איננה עניין פשוט. הליכי גירושין בישראל הינם...
   קרא עוד

   מזונות ילדים

   על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מדי שנה מתגרשים בישראל כ-10,000 זוגות. מדובר ב-10,000 זוגות אשר מגלים כי הפרידה זה מזו (או זו מזה) איננה עניין פשוט. הליכי גירושין בישראל הינם...
   קרא עוד

   עורך דין צוואות וירושות

   על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מדי שנה מתגרשים בישראל כ-10,000 זוגות. מדובר ב-10,000 זוגות אשר מגלים כי הפרידה זה מזו (או זו מזה) איננה עניין פשוט. הליכי גירושין בישראל הינם...
   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים בית תוכנה לקידום אתרים